O nas

WatchGuard to światowy lider w zakresie bezpieczeństwa sieci, bezpiecznego Wi-Fi, uwierzytelniania wieloskładnikowego i network intelligence. Wielokrotnie nagradzane produkty i usługi firmy cieszą się zaufaniem prawie 10 000 sprzedawców i dostawców usług na całym świecie, którzy zabezpieczają ponad 80 000 klientów.

Misją WatchGuard jest udostępnienie rozwiązań bezpieczeństwa klasy korporacyjnej przedsiębiorstwom wszystkich typów i rozmiarów, dzięki czemu WatchGuard jest idealnym rozwiązaniem dla rozproszonych przedsiębiorstw oraz małych i średnich firm. Siedziba firmy mieści się w Seattle, w stanie Waszyngton, a biura zlokalizowano w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Pacyfiku oraz Ameryce Łacińskiej. Więcej o producencie można przeczytać na stronie: www.watchguard.com.

Exclusive Networks Poland S.A. jest dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych, realizującym model dystrybucji z wartością dodaną (VAD – Value Added Distribution). Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań w obszarze nowych technologii w zakresie różnych specjalizacji: sieci, telekomunikacja, bezpieczeństwo IT, pamięci masowe i serwery, zarządzanie infrastrukturą IT, systemy audiowizualne i Digital Signage, cyfrowy obieg dokumentów, obrazowanie medyczne, produkty dla użytkowników domowych i segmentu SOHO.

Exclusive Networks Poland S.A., jako dystrybutor VAD, oprócz standardowych w dystrybucji usług logistyki i finansowania, prowadzi także doradztwo techniczne i biznesowe, udziela konsultacji oraz oferuje wsparcie marketingowe. Spółka jest częścią Grupy Exclusive Networks. Więcej informacji pod adresem: www.exclusive-networks.com/pl/.