WatchGuard laureatem Cybersecurity Excellent Award 2019

WatchGuard został zwycięzcą Cybersecurity Excellence Awards 2019, konkursu organizowanego przez korporację medialną TMCnet. Nagroda jest wyrazem uznania dla wiedzy i doświadczenia producenta w dziedzinie bezpieczeństwa sieci, a także rozwoju oferty w zakresie Wi-Fi, MFA oraz bezpieczeństwa zorientowanego na użytkownika.

WatchGuard zapewnia uproszczone, ale niezwykle wydajne rozwiązania zabezpieczające, dedykowane przede wszystkim dla organizacji średniej wielkości i przedsiębiorstw rozproszonych. W 2019 roku kolejny raz z rzędu producent uzyskał rekomendacje w teście NSS Labs, dotyczącym produktów Next-Generation Firewall.

– Rynek zapór sieciowych jest jednym z największych i najbardziej dojrzałych rynków zabezpieczeń. Rozwija się tak szybko, ponieważ trendy takie jak Web 3.0 przepychają krytyczne aplikacje przez firewall. Dzięki rekomendacji, przyznawanej produktom i usługom WatchGuard przez trzy kolejne lata, uważamy, że stanowią dobrą opcję dla każdej firmy, która chce wzmocnić swoją architekturę zabezpieczeń – stwierdził Vikram Phatak, założyciel NSS Labs.

Ostatnio WatchGuard wprowadził na rynek wielofunkcyjną zaporę sieciową T35-DW, kompatybilną z DSL. Jest ona oferowana małym klientom biznesowym zatrudniającym do 20 pracowników w ramach nowego pakietu usług Business Network Protect, oferowanego przez Deutsche Telekom.

– Składamy gratulacje firmie WatchGuard, która została uhonorowania nagrodą Cybersecurity Excellence Award za innowacyjność w komunikacji IP. Producent wykazuje się wyjątkową jakością i dostarcza użytkownikom mierzalne i wymierne wyniki – powiedział Rich Tehrani, CEO TMC.

Więcej na temat Cybersecurity Excellent Award 2019: http://www.tmcnet.com/voip/news/articles/445353-tmc-announces-2019-internet-telephony-cybersecurity-excellence-award.htm

Więcej o rekomendacji NSS Labs: https://www.watchguard.com/wgrd-resource-center/2019-nss-labs-ngfw-group-test